Åskollen Skolekorps
Åskollen skolekorps
 • Om korpset    • Nyheter    • Pedagogisk tilbud    • Terminliste    • Loppemarked    • Kontakt    • English      • Forside  

 

 

   Kontakt

Snarveier:
Antall besøk på siden: 391 755

 

 


Kontaktinformasjon Åskollen skolekorps

Åskollen Skolekorps
Nordbyveien 71
Postboks 9527 Åskollen
3066 Drammen

aaskollen.skolekorps@gmail.com

Loppetelefon 959 22 820 (ring/SMS) eller email: loppetelefon@gmail.com


  
Viktige kontaktpersoner i Åskollen skolekorps

Funksjon  Navn  Telefon  email 
Styreleder   Eivind Lyngar   91327271   elyngar@online.no  
Korpsleder   Espen Pedersen   95195898   espen.pedersen@nordiskfilm.com  

 

  
Styret i Åskollen skolekorps

Funksjon  Navn  Telefon  email 
Styreleder   Eivind Lyngar   91327271   elyngar@online.no  
Korpsleder   Hanne Jenset   95195898   espen.pedersen@nordiskfilm.com  
Undervisningsansvarlig   Marianne Neve Clausen   98228185   neveclau@frisurf.no  
Kasserer   Marianne Thielemann   40005521   marianne.thielemann@gmail.com  
Sekretær   Maritt Midtskogen   41100419   maritt71@hotmail.com  
Styremedlem   Roar Slettehaug   90948952   slettehaug@hotmail.com  

 

  
Annen kontaktinformasjon

Funksjon  Telefon  email 
Skolekorps   91327271   aaskollen.skolekorps@gmail.com  
Kasserer   40005521   aaskollen.kasserer@gmail.com  
Lopppehenting   95922820   loppetelefon@gmail.com  

 


Utskriftsvennlig versjon
 

 

 

Åskollen skolekorps, boks 9527, 3038 Drammen - aaskollen.skolekorps@gmail.com